RU

Два тижні на успіх. Український шестикласник зробив кращу гру

30.01.2020, 16:01
Два тижні на успіх. Український шестикласник зробив кращу гру - Фото
Фото: Facebook Українці в Нідерландах

Команда Kid IT Sumy на ігровий бізнес-конференції White night Amsterdam 2020 року, яка пройшла в Нідерландах, представила свої пропозиції для індустрії. Розробки одного учасника журі визнало кращими, повідомляє фонд "Українці в Нідерландах" на своїй сторінці в Facebook.

На конференції протягом двох днів понад 100 команд з усього світу показували свої ігрові проекти. Кожен з учасників провів більше 30 презентацій експертам з різних країн.

Переможцем у віковій категорії 11-12 років став шестикласник Євген Радько з грою Mission of the "New World", яку він створив за два тижні. Це екологічна гра-квест з трьома рівнями. На першому рівні Пес з майбутнього знищує ядерну зброю, на другому - озеленює планету, а на третьому - купує дорогі ліки, щоб врятувати важкохвору дівчинку. Навички для створення гри Євген отримав за рік відвідування IT-школи.

Четверо інших членів команди - Денис Лободин, Семен Кизим, Максим Житник і Данило Кузьменко, - стали фіналістами.

White Nights Conference - це міжнародна бізнес-конференція, присвячена розробці та просуванню ігор на всіх платформах (мобільні, PC, консолі, веб). Вона проходить три рази в рік, серед яких в січні в Європі. Сумарно за рік White Nights збирає понад 4500 професіоналів ігрової індустрії. На конференціях White Nights виступали такі компанії зі світовим ім'ям, як King, Obsidian, Supercell, Rovio, Bandai Namco, Big Fish, Wargaming, Playrix, Pixonic, Facebook, Google.
Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини