RU

Дуров про WhatsApp: розробники самі створюють уразливості

31.01.2020, 10:39
Дуров про WhatsApp: розробники самі створюють уразливості - Фото
Фото: depositphotos.com

Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про те, чому використовувати месенджер WhatsApp небезпечно, повідомляється в Telegram-каналі підприємця.

Дуров зазначив, що користувачі при зміні пристрою вважають за краще зберігати резервні копії своїх листувань на хмарному сховищі, які при цьому не шифруються. За його словами, на це вказує відмова компанії Apple шифрувати дані на iCloud через тиск Федерального бюро розслідувань (ФБР).

Крім того, джерелом небезпек можуть бути бекдори - навмисно вбудовані розробниками таємні уразливості. Дуров зазначив, що шифрування даних не завжди влаштовує правоохоронні органи, які і примушують розробників вставляти уразливості до додатку.

За його словами, бекдори маскуються під несподівано виявлені вади в безпеці, і нагадав, що за останній рік в WhatsApp було виявлено 12 таких збоїв.

Також засновник Telegram вказав на недоліки шифрування в WhatsApp. Він зазначив, що його вихідний код прихований, а виконавчі файли додатків заплутані, що ускладнює їхній аналіз.

Читайте російською: Дуров об опасности WhatsApp: разработчики сами создают уязвимости

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини