RU

Дуров назвав сім причин, чому Кремнієва долина - погане місце для IT-бізнесу

08.05.2020, 12:30
Дуров назвав сім причин, чому Кремнієва долина - погане місце для IT-бізнесу - Фото
Павло Дуров (Фото - instagram.com/durov)

Засновник Telegram Павло Дуров стверджує, що "США не є найкращим місцем ні для життя, ні ведення IT-бізнесу". Про це він написав у своєму блозі.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Таким чином Дуров відреагував на фільм співвласника порталу Sports.ru і YouTube-блогера Юрія Дудя про життя російських бізнесменів в Кремнієвій долині в Каліфорнії.

"Будучи знайомим із багатьма героями фільму Юрія особисто, я помітив контраст між тим, що вони декларують на камеру, і тим, про що говорять в особистих бесідах. Від усіх знайомих підприємців з сюжету я не раз чув про мінуси життя в США. Зараз один з них половину часу проводить на батьківщині, інший фактично вже кілька місяців як повернувся до Європи, третій розчарувався в американцях і будує навколо себе "маленьку Росію", - написав Дуров.

Дуров назвав сім причин, щоб "застерегти нове покоління підприємців від повторення помилок попередників":

  1. США - "жорстка поліцейська держава". "Як мінімум один з підприємців, які рекламують Долину у фільмі, сам постраждав від несправедливих дій правоохоронних органів США і організованого за ним стеження. Як я розповідав, ми в Telegram теж стикалися з тиском ФБР в ході поїздки в Сан-Франциско в 2016 році", - розповів Дуров.
  2. "Неефективна і дорога" система охорони здоров'я США. "Багато емігрантів літають лікуватися в Східну Європу - це виходить дешевше", - стверджує засновник Telegram.
  3. "Обмеженість культурного життя".
  4. "Посередня середня освіта".
  5. "Високі податки". "У Східній Європі прямі податки значно нижче, ніж в США, а в країнах на зразок ОАЕ і зовсім дорівнюють нулю", - зазначив Дуров.
  6. "Дорожнеча розробки". "Місцеві програмісти дорогі, розпещені й часто не можуть сфокусуватися на роботі через потік сторонніх пропозицій і ідей. У результаті емігранти вважають за краще співпрацювати з програмістами і дизайнерами зі Східної Європи, а й це нерідко дається їм насилу в силу 10-годинної різниці в часі. У цьому сенсі набагато простіше керувати розробкою з часового поясу, близькому до Східної Європи або Індії", - вважає засновник Telegram.
  7. "Слабкі перспективи ринку в XXI столітті". "Американський ринок - перегрітий і зарегульований сегмент світового інтернету, який представляє лише 4% населення землі", - вважає Дуров. За його словами, сьогодні Індія, а не США, являє собою найбільший відкритий інтернет-ринок.

    "Права і свободи людини набагато краще захищені в країнах Північної і Центральної Європи, а економічне зростання в XXI столітті зосереджене в країнах Азії", - резюмував Дуров.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

  • Через судову тяганину з Комісією з цінних паперів і бірж США Дуров не зміг запустити блокчейн-платформу Telegram Open Network (TON).
Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини