RU

Дубілет пояснив, що означає "перепис українців через супутник"

14.02.2020, 11:10
Дубілет пояснив, що означає
Фото: прес-служба Кабміну

Обговорюючи тему перепису населення на окупованих територіях України з представниками ООН, останні розповіли Дмитру Дубілету про наявність схожого досвіду і можливості зробити це через супутник.

Так міністр Кабінету міністрів прокоментував новину про нібито "перепис населення через супутник".

"Під час інтерв'ю журналіст запитав у мене про зустріч із представниками ООН. Ми перейшли до теми підрахунку населення на окупованих територіях. Представники ООН розповіли, що у них є досвід такої оцінки на територіях Афганістану", - сказав Дубілет.

У ході переговорів вирішили, що "потрібно вивчити, наскільки це можливо". Після цього в Інтернеті розлетілася новина "Дубілет хоче підрахувати українців через супутник", написав міністр.

"У мережі люди постили тільки заголовок, без контексту вище. Частина почала писати, що ми хочемо витратити на це якісь божевільні бюджети, частина просто вирішила, що я якийсь космонавт", - підсумував міністр.

  • На початку лютого Міністр Кабінету міністрів відреагував на публікації ЗМІ з приводу підрахунку населення електронним способом. Він повідомив, що немає ніякої "сенсації" в тому, що дані "електронного" перепису населення та дані Державної служби статистики України майже збігаються.
  • За день до цього експерти заявили, що дані статево-вікової структури в "перепису Дубілета" отримані шляхом простого множення даних Держстату на 0,888. При цьому невеликі розбіжності в фінальному звіті - це просто округлені цифри.
  • У грудні 2019 року стало відомо, що чекати результатів пробного електронного перепису населення варто до кінця року.
  • У листопаді 2019 року Кабмін вирішив провести перепис населення за SIM-картами. Дубілет розповів, скільки грошей із держбюджету можна заощадити, проводячи електронний перепис.
  • Про те, що населення Криму і Донбасу можуть підрахувати через супутник, ми писали тут.

Читайте російською: Дубилет объяснил, что значит "перепись украинцев через спутник"

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини