RU

Другий підрозділ ССО готується здати іспит на вступ до Сили реагування НАТО

12.02.2021, 09:49
Другий підрозділ ССО готується здати іспит на вступ до Сили реагування НАТО - Фото
Фото: facebook.com/usofcom

Другий підрозділ армійського спецназу ЗСУ готується до вступу в Сили реагування НАТО. Про повідомило командування Сил спецоперацій України.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Щоб це стало реальністю, бійцям потрібно пройти оцінювання Альянсу першого рівня (NEL-1). За правилами НАТО, кандидатів оцінюють на міжнародних навчаннях.

Саме тому, пише командування ССО, влітку в Україні відбудуться навчання Silver Saber-21 за участю польських і, можливо, американських партнерів. Це перший з двох етапів оцінки представниками Альянсу.

ДОВІДКА. Сили реагування НАТО знаходяться в постійній боєготовності й залучаються протягом п'яти днів до операцій з реагування на кризові ситуації по всьому світу. Під час військових конфліктів Сил реагування НАТО повинні стримувати ворожі сили до прибуття основного угруповання протягом 30 днів.

Зараз в Україні перебуває делегація командування армійського спецназу Польщі: їх представники – інструктори українського підрозділу.

Читайте також: "З 50 кандидатів до ССО проходить десята частина". Про еліту української армії – за хвилину

Якщо українці вдало складуть іспити, в 2022 році ще одна частина ССО встане на бойове чергування у складі Сил реагування НАТО, як це було в 2020-му з першим підрозділом зі ЗСУ.

Фото: facebook.com/usofcom

Україна стала першою країною, чий підрозділ ССО увійшов в сили Альянсу без членства в НАТО.

Дивіться також: Кращі снайпери України змагаються і влучно вражають цілі – атмосферне відео

Евгений Пилипенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини