RU

Дрогобич зробив крок до відмови від поліетиленових пакетів

22.11.2018, 18:04
Дрогобич зробив крок до відмови від поліетиленових пакетів - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Виконком Дрогобицької міськради прийняв рішення про обмеження використання поліетиленових пакетів в торгових мережах міста. Про це повідомляє прес-служба міськради.

Продавцям супермаркетів рекомендували пропонувати покупцям замість одноразових поліетиленових - біополімерні або паперові пакети, сумки тощо.

Після супермаркетів ідею відмови від поліетилену поширюватимуть серед магазинів, ринків і суб'єктів роздрібної торгівлі.

Також планується розповідати школярам про негативний вплив на навколишнє середовище синтетичних пакувальних матеріалів і перевагах екобезпеки тари.

Мер Дрогобича повідомив, що вже налагоджується робота з виробником, що спеціалізується на виготовленні біополімерних пакетів, щоб власникам торгових закладів було простіше відмовитися від поліетиленової упаковки.

Нещодавно від поліетиленової упаковки відмовилися у Львові і в Славській ОТГ. В цілому поки 33 країни світу, серед яких Франція, Італія, Румунія, Монголія, Кенія, Мадагаскар заборонили використання пластикових пакетів, ще 53 країни ввели часткову заборону або податок на пакети, а комітет Європарламенту з питань довкілля проголосував за заборону в Євросоюзі з 2021 року використання одноразових пластикових виробів.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини