RU

Довгих вихідних на Новий рік не буде, - Азаров

11.10.2013, 17:46
Довгих вихідних на Новий рік не буде, - Азаров - Фото
Микола Азаров
На новорічні свята українцям не варто чекати великої кількості вихідних днів. Про це заявив прем'єр -міністр Микола Азаров на своїй сторінці в мережі Facebook.

"Я зараз читаю масу критичних зауважень на свою адресу і хочу сказати, що, відповідаючи Вам, швидше за все наткнуся ще на більшу кількість критики. Разом з тим, моє завдання як Прем'єр-міністра - не говорити приємні речі, які хочеться слухати, а говорити те, що я вважаю за потрібне робити для продовження економічної стабільності в країні. Так от, якщо виходити з цих позицій, то суцільні загули на свята зараз у цій обстановці не може дозволити собі жодна країна в світі, і Україна в тому числі. Тому швидше все буде прийнято рішення працювати у відповідність з календарними графіками. Ми вже один раз обговорювали це питання на Уряді, і наводився приклад, що кожен такий день коштує державі, тобто всім нам, і Вам в тому числі, і тим, наприклад, кому затримали виплату допомоги, кілька мільярдів гривень. Чи можемо ми зараз на це піти ? Мабуть, ні. Це моя думка. Але в найближчі кілька тижнів ми цю пропозицію розглянемо на засіданні Уряду і приймемо рішення", - сказав Азаров.

Відзначимо, що зазвичай вихідними днями оголошують 1 і 2 січня, але в 2014 році вони припадають на середу і четвер, тому передбачалося, що п'ятницю, 3 січня, також зроблять вихідним днем.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини