Доступні ліки: МОЗ розширив перелік препаратів

31.07.2017, 17:46
Доступні ліки: МОЗ розширив перелік препаратів - Фото
49fab37984d54b58e90eb619413bc0ce.jpg

В оновлений реєстр увійшло 199 препаратів 43 виробників, з яких 21 виробник з країн Євросоюзу, 17 - України, 4 - Індії, 1 - Ізраїлю

МОЗ розширив перелік препаратів, які беруть участь в держпрограмі часткової компенсації вартості ліків. Про це повідомила міністр охорони здоров'я Уляна Супрун в Facebook.

"Ми оновили перелік препаратів в програмі "Доступні ліки"! Тепер ще більше ліків від серцево-судинних захворювань, діабету II типу і бронхіальної астми українці зможуть отримати безкоштовно або з невеликою доплатою", - зазначила Супрун.

В оновлений реєстр увійшло 199 препаратів 43 виробників, з яких 21 виробник з країн Євросоюзу, 17 - України, чотири виробники з Індії і один з Ізраїлю.

Раніше в програмі брали участь 157 препаратів.

За словами Супрун, в новому реєстрі стало на 33 позиції більше для пацієнтів, які страждають серцево-судинними захворюваннями, 5 - діабет II типу, 4 - на бронхіальну астму.

З початку роботи програми з 1 квітня пацієнти отримали ліки на понад 126 млн грн бюджетних коштів.

"Тільки за червень лікарі виписали майже 1,9 млн рецептів на лікарські засоби за програмою. У цілому, пацієнти скористалися 3,6 млн таких рецептів", - зазначила глава МОЗ.

Читайте також: Програму Доступні ліки реалізують 2700 аптек - Розенко

1 квітня 2017 року Україна стартувала програма Доступні ліки, за допомогою якої кожен українець може безкоштовно або з незначною доплатою отримати ліки в трьох категоріях: серцево-судинні захворювання, бронхіальна астма і діабет другого типу. Ліки можна отримати тільки з правильно виписаним рецептом.

Читайте також: Доступні ліки: як працює програма МОЗ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?