Дослідження визначило найстрашніші фільми жахів: глядачам вимірювали пульс

20.10.2020, 21:15
Дослідження визначило найстрашніші фільми жахів: глядачам вимірювали пульс - Фото
Постер: фільм "Сіністер"

Сайт  broadbandchoices вирішив з'ясувати, який фільм жахів по-справжньому жахливий. У хорошому сенсі слова. Вони зібрали групу добровольців, включили їм фільми і паралельно заміряли пульс кожної людини. У підсумку вони отримали підтверджений наукою рейтинг найбільш жахливих фільмів. Перше місце, заслужено посів фільм "Сіністер".

Инфографика: broadbandchoices.co.uk

Інфографіка: broadbandchoices.co.uk
Команда дослідників відібрала 50 кращих фільмів жахів, користуючись оглядами критиків і рекомендаціями Reddit. Потім глядачів посадили перед екранами з якісною системою звуку, підключили апарати вимірювання пульсу та увімкнули 120 годин жахів. Під час перегляду у глядачів заміряли пульс  у стані спокою, середній пульс під час перегляду і пікові показники серцебиття.

За підсумками дослідження в п'ятірку потрапили такі фільми: 1 місце – "Сіністер", 2 місце посів фільм "Астрал", на третьому місці – "Закляття", а четверте і п'яте місця зайняли "Реінкарнація" і "Паранормальне явище" відповідно.

Инфографика: broadbandchoices.co.uk

Інфографіка: broadbandchoices.co.uk
Всього було відібрано 20 найстрашніших фільмів і ще 15 картин, які також можна рекомендувати любителям фільмів даного жанру.

Инфографика: broadbandchoices.co.uk

Інфографіка: broadbandchoices.co.uk

Підписуйтесь на LIGA.Tech у Telegram:  тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ІсторіїДыши! Тест-драйв трех психотерапевтических практик