16.05.2018, 14:57

Доповідь IDMC: Число переселенців через війни подвоїлося

Доповідь IDMC: Число переселенців через війни подвоїлося - Фото
Фото: LIGA.net

У 2017 році близько 31 млн людей були змушені тікати в інші райони своєї країни, повідомляється в доповіді неурядової організації IDMC

Реклама
Реклама

Близько 31 млн осіб у всьому світі були змушені бігти в інші райони власної країни в 2017 році, щоб врятуватися від насильства і стихійних лих. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Тільки через збройні конфлікти новими внутрішньо переміщеними особами стали 11,8 млн осіб - майже вдвічі більше, ніж в 2016 році, говориться в доповіді неурядової організації Центр спостереження за процесами внутрішнього переміщення (IDMC), оприлюдненій в середу, 16 травня, в Женеві.

Глава IDMC Олександра Білак зазначила, що це - найвищі показники за останнє десятиліття, і закликала світову спільноту рішучіше боротися проти таких причин внутрішнього переміщення, як війни і гноблення. Більшість людей були змушені рятуватися від насильства в Сирії, Демократичній республіці Конго та Іраку. На ці три держави припадає майже половина нових внутрішньо переміщених осіб.

В цілому, число внутрішньо переміщених осіб у всьому світі зросло до майже 40 млн осіб. Згідно з доповіддю, приблизно 19 млн осіб в 2017 році опинилися просто неба через природні катастрофи, більшість з них - в Китаї, на Філіппінах, на Кубі та в США. Тільки в результаті трьох ураганів "Харві", "Ірма" і "Марія" три мільйони людей були змушені тимчасово покинути рідні місця.

Через агресію РФ в Україні станом на 5 лютого цього року зареєстровано понад 1,4 млн внутрішньо переміщених осіб.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама