RU

Донецька область лідирує за кількістю безробітних

14.07.2008, 13:05

У січні-березні цього року найбільша кількість безробітних працездатного віку нараховувалася у Донецькій області - 131,1 тис. людей.. На другому місці за кількістю незайнятого населення виявилася Львівська область - 102,8 тис. людей, а на третьому - Харківська - 98,5 тис. Такі результати вибіркового дослідження населення з питань економічної активності надав Державний комітет статистики України.

За даними Держкомстату, станом на січень-березень, в Україні загалом було 1578, 2 тис. безробітних віком від 15 до 70 років, із них працездатного віку - 1575,6 тис. (за методологією Міжнародної організації праці). Найменша кількість безробітних зареєстрована у Чернівецькій - 38 тис. людей, Закарпатській - 41,9 тис. та Волинській області - 42,3 тис. людей. У Києві кількість безробітного працездатного населення становила 43,3 тис. осіб.

Нагадаємо, в Україні підвищується рівень безробіття серед молоді. Так, рівень безробіття серед молодих громадян до 35 років удвічі вищий, ніж серед всього економічно активного населення. На думку директора Державного центру зайнятості Володимира Галицького, в Україні не мотивують працівників до праці, а також не надають нормальних умов роботи.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини