RU

Донецька міліція перевірила близько 7 тисяч людей через вибухи в Макеєвці

11.02.2011, 09:55
Донецька міліція перевірила близько 7 тисяч людей через вибухи в Макеєвці - Фото
400b0dcd7e997969474cd56767b04f7a.jpg

Донецька міліція перевірила близько 7 тисяч людей через вибухи в Макеєвці
На причетність до здійснення вибухів у Макеєвці, що прогриміли 20 січня, перевірено близько 7 тисяч осіб.

Як повідомляє прес-служба ГУ МВС України у Донецькій області, серед них - особи, які перебувають під адміністративним наглядом, психічно хворі, раніше судимі, які мають відстрочку виконання вироку, а також ті, хто міститься зараз в умовах ІВС і СІЗО. Крім того, серед перевірених - 1,8 тисяч співробітників, які мають допуск до роботи з вибуховими речовинами.

За півмісяця офіцери дозвільної служби ГУ МВС провели інвентаризацію на 118 об'єктах, які мають справу з вибуховими матеріалами. До усунення виявлених недоліків було припинено діяльність 34 таких об'єктів.

Проводиться робота з виявлення зброї, що незаконно зберігається у громадян. За два тижні з незаконного обігу вилучено близько кілограма вибухових речовин, 43 одиниці вогнепальної зброї, 6 гранат, 1,2 тисячі патронів, 10 електродетонаторів і детонаторів.

Нагадаємо, вранці 20 січня у центрі Макеєвки прогриміли два вибухи біля торгового центру і біля центрального входу в адміністративну будівлю держпідприємства "Макеєвуголь". Ніхто не постраждав. Неподалік від місця вибухів була знайдена записка з вимогою великої суми грошей. Невідомі погрожували, що у разі невиконання вимог у різних місцях Макеєвки прогримлять ще п'ять вибухів.

За фактом вибухів Управління СБУ в Донецькій області порушило кримінальну справу і розшукує двох чоловіків.

Вибухи у Макеєвці: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини