RU

Дочка Тимошенко відкриє у Києві італійський ресторан

29.10.2008, 11:30

У Києві після Нового року відкриється ресторан дочки Прем'єр-міністра України Євгенії Тимошенко та її чоловіка Шона Карра. Це буде один із закладів мережі італійських ресторанів Ciro's Pomodoro, що має філіали в Лондоні, Дубаях, Афінах, Бухаресті, Кувейті, Абу-Дабі.

За інформацією ряду засобів масової інформації, власник мережі Кіро Орсині зазначив, що інвестування ресторану здійснює він і пара Карра-Тимошенко. Ідея відкриття закладу у Києві, за його словами, зародилася спонтанно.

Відвідувачам ресторану будуть подавати італійські страви - піца, паста, м'ясо, страви з морепродуктів. "І, як і всі мої ресторани, він не буде дуже дорогим", - додав бізнесмен. Водночас ходять чутки, що заклад буде розрахований на зоряну публіку.

Ресторан розміститься в центрі Києва в приміщенні площею понад 100 кв.м. Там будуть три зали і кухня. По залу розставлять довгі дерев'яні столи, високі стільці і червоні дивани. Кожний із залів буде орієнтований на різну публіку. Наприклад, можна буде посидіти в тихій кімнаті зі спокійною музикою, послухати рок-концерт або подивитися футбол. Для особливих клієнтів буде і VIP-кімната.

Детальніше про відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини