RU

Дочка Червоненка просить порушити кримінальну справу проти свого батька

02.09.2008, 17:00

2 вересня Вікторія Червоненко, дочка голови Національного агентства із підготовки до Євро-2012 Євгена Червоненка, направила до Шевченківського районного суду Києва заяву про порушення кримінальної справи проти свого батька.

Як повідомляє прес-служба громадської організації "Я-Сильна!", яку очолює екс-дружина Є. Червоненка і матір Вікторії Маргарита Червоненко, суд просять порушити кримінальну справу за статтею "Самоуправство".

Так, Є. Червоненко звинувачується у незаконному перешкоджанні доступу Маргарити і Вікторії Червоненко у квартиру, де вони разом проживали. "Цей інцидент - це продовження рейдерскої схеми, яку Євген Червоненко реалізовує щодо усього майна, яке не лише було нажите нами спільно у шлюбі, але і будь-якого іншого, до якого має стосунок моя сім'я", - заявила М. Червоненко.

За її словами, основою для позову стали події квітня 2007 року, коли Є. Червоненко змінив замки на усіх дверях квартири, розташованої в одному із будинків на вулиці Рейтарській у Києві, де проживали тоді Вікторія і Маргарита з її чоловіком.

Екс-дружина глави Нацагенства стверджує, що Є. Червоненко найняв охорону, яка не пускала його дружину і дочку у квартиру, де, крім іншого, залишилися особисті речі потерпілих.

Для документального огляду дій Є. Червоненка Маргарита та його дочка звернулися до міліції, яка підтвердила факт недопущення потерпілих у квартиру, що дало підстави для притягненя глави Нацагентства до кримінальної відповідальності.

Згідно із Кримінальним кодексом України заяву про порушення справи було передано безпосередньо до суду, оскільки у справах про самоуправство досудового слідства не проводиться. Зараз заява перебуває на розгляді, рішення про порушення кримінальної справи іще не прийнято.

Нагадаємо, що Маргарита та Євген Червоненки прожили в шлюбі вісімнадцять років і розлучилися 2007 року. У січні 2008 М. Червоненко заснувала громадську організацію "Я-Сильна!", мета якої – психологічно, юридично та морально підтримувати розлучених жінок у боротьбі за їхні права.

Досьє на Євгена Червоненка >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини