RU

До виходу "Секретних матеріалів" ЦРУ розсекретили архіви по НЛО

27.01.2016, 13:00
До виходу
Фото: cia.gov
Сотні документів про спостереження за непізнаними літаючими об'єктами на території США, ФРН, СРСР і Бельгійського Конго аж до 1978 року були розсекречені Центральним розвідувальним управлінням США. Про це з посиланням на  архів данних пише пише британське видання The Mirror.

В основному документи присвячені розслідуванням, які проводилися з кінця 1940-х і в 1950-х роках. Крім цього, відомство опублікувало протоколи засідань комісій зі спостереження за НЛО.

Як зазначає джерело, в матеріалах немає прямих доказів зв'язку НЛО з позаземним розумом, так як більшість фото і текстових документів містить трохи інформації для серйозного наукового аналізу.

screen41.jpg


Публікацію частини раніше засекречених даних відомство приурочено до виходу 24 і 25 січня перших серій 10-го сезону культового серіалу "Секретні матеріали". Повернення "X-Files", які виходили з 1993 по 2002 року, фанати чекали понад 13 років.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини