RU

До резиденції Януковича за місяць прокладуть нову дорогу

02.08.2010, 09:23

До резиденції Президента Віктора Януковича почали прокладати новий асфальт. Трасу на в'їзді до Києва зі сторони Вишгорода не ремонтували 26 років. Впоратися з ремонтними роботами шляховики обіцяють за місяць. Про це повідомляє газета "Сегодня".

На трасі укладають надміцний асфальт, який, за словами робітників, "простоїть десятки років".

Шляховики заперечують всякий зв'язок з главою держави. "Це плановий ремонт. Цю дорогу 26 років капітально ніхто не робив, а термін експлуатації - всього 15 років. Щодоби по ній проїжджає 15-20 тисяч автомобілів. Покриття вже практично немає, багато тріщин. Наприклад, дощ пройшов - з'являються ями, взимку посипали солоним піском - знову ями. На такий ремонт витрачали більше грошей, ніж на капітальний. А тепер 15 років ремонту цій дорозі точно не знадобиться! На трасі буде освітлення. Ми робимо дорогу не для Президента, а для всіх автомобілістів. Це ж в'їзд в Київ!", - заявив виданню начальник Вишгородського дорожньо-експлуатаційного управління Віктор Гончар.

З ділянки шляху Київ-Вишгород-Десна, по якій їздить на роботу Президент, шляховики роблять аналог наразі єдиній у своєму роді магістралі Київ-Бориспіль. Роботи залишилося на три тижні - десь до 20 серпня. Закінчити можуть якраз до приїзду В.Януковича з відпустки.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини