RU

До боїв в містах Донбасу не готові - Наєв

30.10.2018, 12:08
До боїв в містах Донбасу не готові - Наєв - Фото
Сергей Наев (фото - страница ООС в Facebook)

Безпосередньо підготовка до ведення бойових дій в населених пунктах Донбасу поки не проводиться. Про це в інтерв'ю Бі-бі-сі Україна заявив командувач об'єднаних сил Сергій Наєв.

"Але, підкреслюю, ми будемо готові до виконання тих завдань, які перед нами стоятимуть. Мета ООС - звільнення всієї території, тимчасово окупованої Росією. Президент підкреслив, що це можна зробити тільки політико-дипломатичним шляхом", - зазначив Наєв.

За його словами, об'єднані сили готові до різних видів військових дій, передбачених планом ООС.

"Але станом на зараз у нас не стоїть завдання звільнити Дебальцеве чи інший населений пункт. Головне - стабілізувати ситуацію на лінії зіткнення і гарантувати безпеку для розвитку Донецької та Луганської областей", - підкреслив Наєв.

Відповідаючи на запитання, чи є небезпека втрати Україною великих прифронтових міст, Наєв сказав: "Я щоранку приймаю доповіді трьох різних розвідувальних органів. Звичайно, загрози є, і їх багато. По кожній спланований порядок дій".

Він підкреслив, що угруповань або підрозділів для локальних наступальних дій бойовиків зараз моніторинг не зазначає.

"Навіть, коли 23 серпня російські-окупаційні війська намагалися провести локальний наступ в районі Жолобка, нам було про це відомо, і ми підготувалися. Територію відстояли", - нагадав Наєв.

Він спрогнозував, що в цьому році не очікується будь-яких широкомасштабних наступальних дій з боку терористів.

16 серпня 2018 року Наєв заявив, що з початку проведення операції об'єднаних сил було вдосконалено систему блокпостів, оптимізовано їх кількість і структуру, створено сприятливі умови для переміщення людей.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини