RU

До антикорупційного законопроекту Януковича вигадали 432 поправки

18.02.2011, 18:00
До антикорупційного законопроекту Януковича вигадали 432 поправки - Фото
58d6575ea9eba3d540a7e95d679d332f.jpg

До антикорупційного законопроекту Януковича вигадали 432 поправки
Комітет Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією і Головне юридичне управління Апарату Верховної Ради України завершили підготовку до другого читання проекту закону про основи запобігання і протидії корупції в Україні.

Як повідомляє прес-служба апарату Верховної Ради, комітет за участю Головного юридичного управління і Міністерства юстиції України ретельно відпрацював кожну з 432 представлених пропозицій до законопроекту і затвердив рішення рекомендувати парламенту прийняти цей законопроект у другому читанні і загалом.

Головне юридичне управління Апарату Верховної Ради висловило ряд зауважень до проекту. Фахівці управління вважають, що законопроект може бути прийнятий у другому читанні за умови, якщо ці зауваження будуть враховані.

Третина поданих пропозицій стосуються положень статті 5 "Суб'єкти відповідальності за корупційні правопорушення", статті 11 "Спеціальна перевірка щодо осіб, які претендують на заняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування" і статті 12 "Фінансовий контроль".

Законопроектом (реєстр. N7487), внесеним Президентом України, пропонується визначити основні принципи запобігання і протидії корупції у публічній і приватній сферах громадянських відносин, відшкодування заподіяного внаслідок здійснення корупційних правопорушень збитку, шкоди, поновлення порушених прав, свобод або інтересів фізичних осіб, прав або інтересів юридичних осіб, інтересів держави.

Запропонований Президентом України проект двічі було розглянуто на засіданнях Національного антикорупційного комітету. Його основні положення розглядалися і Групою країн проти корупції Ради Європи (GRECO).

Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини