Для електромобілів розробляють павербанк на колесах: фото

21.02.2020, 16:04
Для електромобілів розробляють павербанк на колесах: фото - Фото
Фото: eptender.com

Для електромобілів створено зовнішній акумулятор. Його пропонують на умовах оренди

Французький стартап EP Tender створює зовнішній акумулятор для електромобілів. Цей павербанк є причепом, з яким автомобіль зможе заряджатися на ходу, пише Electrek.

Потужність зовнішнього акумулятора складає 36,5 кВт*год, проте протягом п'яти років її планується збільшити до 60 кВт*год. Він повинен допомогти тим користувачам, які живуть у регіонах із недостатньо розвиненою мережею зарядних станцій для електромобілів, та тим, кому потрібно збільшити дистанцію пробігу на одному заряді.

Для електромобілів розробляють павербанк на колесах: фото

RenaultZoe з причепом EP Tender 

Користувачам пропонується орендувати цей павербанк-причіп за $37. При цьому ціна зовнішнього акумулятора складає $11 000. EP Tender розраховує стати прибутковим до 2024 року, здаючи в аренду 4 150 причепів.

EP Tender веде переговори з автовиробниками Renault і PSA про оснащення їхніх автомобілів системами буксирування і приєднання павербанка-причепа. Адаптувати до нього вже випущені машини можна за допомогою комплекту за $650.

  • У січні стало відомо, що влада Китаю хоче вирішити проблему малої дистанції пробігу і значного часу очікування повної зарядки за допомогою системи заміни батарей. Для цього пропонується створити єдиний стандарт, що дозволяє замінювати батареї на будь-яких електромобілях.
  • У грудня 2019 канадсько-українська GBatteries придумала, як прискорити процес зарядки без шкоди для батареї. Вона зможе зарядити електромобіль за п'ять-десять хвилин.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы