RU

Директор шахти Ахметова просить вигнати з кабінету "хуліганів"

10.01.2013, 14:46
Директор шахти Ахметова просить вигнати з кабінету
Фото: з ​​Facebook Віталія Уманця
Керівництво шахти Червоний партизан вважає незаконне проникнення представників Незалежної профспілки міста Свердловська (НПмС) в кабінет директора підприємства хуліганською витівкою і просить міліцію вивести їх з території.

Як повідомляє прес-служба ДТЕК, в.о. директора підприємства ВП Шахта Червоний партизан Євген Кундрюков заявив: "Серед представників НПмС практично немає людей, які працюють на шахті, тому вони не можуть виступати від імені трудового колективу, але при цьому заважають нормальній роботі підприємства. Керівництво шахти звернулося із заявою до правоохоронних органів для оцінки незаконних дій НПмС і видворення їх з території шахти ".

Кундрюков запевнив, що інформація про масові звільнення в ДТЕК Свердловантрацит є неправдивою: на підприємстві проходить процес об'єднання шахт в шахтоуправління, але всі шахтарі залишаться працевлаштовані.

Нагадаємо, група з 12 працівників відокремленого підрозділу Шахта Червоний партизан ТОВ ДТЕК Свердловантрацит (Луганська область) у четвер зайняла кабінет директора підприємства з метою пред'явити вимоги до власника енергохолдингу ДТЕК Рината Ахметова і голови Луганської ОДА Володимира Пристюка. Про це повідомив голова НПГС Костянтин Ільченко. Гірники, які зайняли кабінет директора шахти Червоний партизан, вимагають скасувати наказ директора ДТЕК Свердловантрацит про зміну організаційної структури підприємства. За їх словами, виконання цього наказу веде до масових звільнень.

ДТЕК об'єднує 31 шахту і 12 вуглезбагачувальних фабрик у Донецькій, Дніпропетровській та Луганській областях України, а також в Ростовській області (Росія). Сегмент генерації енергохолдингу представляють 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 18 ГВт. Сегмент дистрибуції та продажу електроенергії представляють п'ять підприємств, які обслуговують близько 4,5 млн. клієнтів (фізичних та юридичних осіб).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини