RU

Держзвинувачення просить суд розглядати справу Макар публічно

18.05.2012, 15:02
Держзвинувачення просить суд розглядати справу Макар публічно - Фото
d4fda1fce727911fb171c969118c07bb.jpg
Керівник групи підтримки державного обвинувачення у справі Оксани Макар, старший прокурор відділу Головного управління підтримання державного обвинувачення в суді Генпрокуратури Ярослав Кривов'яз просить суд проводити судове засідання справи по миколаївській трагедії у відкритому режимі, - повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Кривов'яз розповів, що підтримання державного обвинувачення у цій справі доручено групі досвідчених прокурорів. "Згідно з розпорядженням заступника Генерального прокурора до складу групи включені два працівники прокуратури Миковлаївської області. Справу необхідно розглядати у відкритому режимі, оскільки вона набула досить широкого громадського резонансу, причому не тільки в Україні, а й на міжнародному рівні. Ми вважаємо, що відкрите засідання забезпечить повну прозорість процесу. Закритими, думаю, будуть тільки засідання, на яких будуть досліджуватися докази, озвучуватися інтимні відомості. Також хочу зазначити, що державне обвинувачення проситиме суд розглядати цю справу не одноосібно, а колегіально", - підкреслив представник Генпрокуратури.

Також Кривов'яз нагадав, що санкції статей, інкримінованих обвинуваченим, передбачають позбавлення волі на строк від 10 до 15 років і до довічного позбавлення волі. "Обвинуваченим інкримінується скоєння особливо тяжких злочинів. Але перш ніж говорити про якісь терміни, спочатку повинні бути досліджені всі докази в ході судового слідства. Якщо ці докази знайдуть своє підтвердження, то з урахуванням тяжкості скоєних злочинів не виключена можливість призначення максимального покарання. Але, знову ж таки, всі точки над "і" має поставити суд", - пояснив він.

Нагадаємо, 10 березня в Миколаєві троє 19-річних хлопців заманили в квартиру Макар, згвалтували її, а потім, щоб приховати сліди злочину, придушили й спробували спалити живцем. 29 березня постраждала померла.

Попереднє слухання кримінальної справи щодо осіб, обвинувачених в згвалтуванні й вбивстві Макар, призначено на 24 травня 2012 року. Справу розглядатиме Центральний районний суд Миколаєва.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини