RU

Держзамовлення в українських вишах залишилося без змін

08.07.2008, 17:17

Державне замовлення в українських вузах у 2008 році залишилося на минулорічному рівні. Зокрема, для кваліфікації бакалавр - це 145 тис. осіб, молодший спеціаліст - 86 тис. осіб. Про це заявив Міністр науки і освіти України Іван Вакарчук під час прес-конференції на тему "Особливості вступної кампанії 2008 року".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І. Вакарчук розказав, що прийом на спеціаліста та магістра визначається з урахуванням випуску бакалаврів. Так, держзамовлення на навчання спеціалістів цього року складає понад 97 тис. осіб, на магістрів - понад 32 тис. осіб.

Також Міністр нагадав, що для оперативного інформування абітурієнтів про конкурсну ситуацію в мережі Інтернет з'явилася інформаційна система "Конкурс", де оприлюднено перелік конкурсних предметів для вступу до всіх вишів. На 7 липня цим сайтом вже скористалися 2 млн. 100 тис. відвідувачів з 46 країн світу.

Нагадаємо, раніше Міністр науки і освіти України І. Вакарчук закликав ректорів університетів ІІІ-IV рівнів акредитації утриматися від спроб "повернення до способів ручного управління вступною кампанією". Відповідний офіційний лист було підписано 1 липня.

Досьє на Івана Вакарчука читайте тут>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини