RU

ДержСЕС забракувала 61 дитячий табір

19.07.2011, 13:40
ДержСЕС забракувала 61 дитячий табір - Фото
30d39e5c6da4b2d8e7ca6870d6cf7600.jpg

ДержСЕС забракувала 61 дитячий табір

Державна санітарно-епідеміологічна служба МОЗ України виявила порушення санітарного законодавства в 61 дитячій установі оздоровлення й відпочинку.

Як повідомляє прес-служба МОЗ, напередодні Державна санітарно-епідеміологічна служба здійснила перевірку 254 дитячих установ оздоровлення й відпочинку. У 61 з них виявлено порушення санітарного законодавства, що становить 24% від загальної кількості перевірених установ. За виявлені порушення санітарного законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 69 посадових осіб установ оздоровлення й відпочинку. Від роботи відсторонено 32 працівника, які не пройшли профілактичний медичний огляд.

Крім того, тимчасово припинено експлуатацію шести установ оздоровлення й відпочинку дітей: Івано-Франківська область - лікувально-оздоровчий комплекс "Верховина"; Київська область - "Лісова казка" і "Переяславський"; Одеська область - "Добрий Самарянин", "Юний романтик"; Чернігівська область - "Веселка". У Кіровоградській області головний державний санітарний лікар Петрівської районної санітарно-епідеміологічної станції заборонив експлуатацію дитячого оздоровчого табору "Церква Божа".

Також фахівці держсанепідслужби перевірили 116 підприємств з виробництва і поставок продуктів харчування, з яких на 29 виявлено порушення санітарного законодавства, в зв'язку з чим 31 посадова особа притягнута до адміністративної відповідальності. Від роботи відсторонено 25 працівників, які не пройшли профілактичний медичний огляд.

Нагадаємо, раніше в Криму з оздоровчого табору "Альбатрос" з ознаками харчового отруєння було госпіталізовано 84 людини. Попередня причина захворювання - вживання неякісних продуктів харчування. За фактом масового отруєння дітей в цьому таборі було порушено кримінальну справу. Причиною отруєння дітей став стафілокок.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини