Державтоінспекція України відзначає день народження

14.04.2011, 10:45

14 квітня 1997 року Кабінет Міністрів України затвердив "Положення про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ". Саме з цього дня започаткована історія створення української ДАІ

День Державтоінспекції МВС України вважається неофіційним святом співробітників ДАІ. 14 квітня 1997 року Кабінет Міністрів України затвердив "Положення про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ". Саме з цього дня започаткована історія створення української ДАІ.

У 1936 році прообраз сучасної Державтоінспекції був включений до складу Головного управління Робочо-селянської міліції НКВД СРСР, і 3 липня того ж року Народний комісаріат СРСР прийме постанову "Про затвердження Положення про Державну автомобільну інспекцію Головного управління Робочо-селянської міліції НКВД СРСР".

У перші роки діяльності молодій Державтоінспекції не вистачало кваліфікованих кадрів, не було досвіду роботи, а у співробітників не було ні патрульних автомобілів, ні радіозв'язку.

Сьогодні ДАІ МВС України нараховує майже 23 тис. співробітників, з яких 19,6 тис. - атестовані і 3,3 тис. - вільнонаймані. У структуру Департаменту ДАІ входять Управління моніторингу та інформаційного забезпечення, Управління дорожньо-патрульної служби, організації пошуку автомототранспортних засобів і профілактичної роботи, Управління державної автомобільно-технічної інспекції, контролю над перевезенням небезпечних вантажів і станом доріг, Служби безпеки руху.

ДАІ та ситуація на дорогах: добірка новин>>>
Детальніше про це та інші святкові дні - у проекті
ЛІГА.Досьє >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами