RU

Державтоінспекція України відзначає день народження

14.04.2011, 10:45

День Державтоінспекції МВС України вважається неофіційним святом співробітників ДАІ. 14 квітня 1997 року Кабінет Міністрів України затвердив "Положення про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ". Саме з цього дня започаткована історія створення української ДАІ.

У 1936 році прообраз сучасної Державтоінспекції був включений до складу Головного управління Робочо-селянської міліції НКВД СРСР, і 3 липня того ж року Народний комісаріат СРСР прийме постанову "Про затвердження Положення про Державну автомобільну інспекцію Головного управління Робочо-селянської міліції НКВД СРСР".

У перші роки діяльності молодій Державтоінспекції не вистачало кваліфікованих кадрів, не було досвіду роботи, а у співробітників не було ні патрульних автомобілів, ні радіозв'язку.

Сьогодні ДАІ МВС України нараховує майже 23 тис. співробітників, з яких 19,6 тис. - атестовані і 3,3 тис. - вільнонаймані. У структуру Департаменту ДАІ входять Управління моніторингу та інформаційного забезпечення, Управління дорожньо-патрульної служби, організації пошуку автомототранспортних засобів і профілактичної роботи, Управління державної автомобільно-технічної інспекції, контролю над перевезенням небезпечних вантажів і станом доріг, Служби безпеки руху.

ДАІ та ситуація на дорогах: добірка новин>>>
Детальніше про це та інші святкові дні - у проекті
ЛІГА.Досьє >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини