RU

Дериземля: Жах, що я можу ще сказати

22.02.2010, 15:50

Український біатлоніст Андрій Дериземля не може пояснити причини невдалої стрільби з положення стоячи на олімпійських змаганнях у Ванкувері.

"Жах, що я можу ще сказати. Ходом можу боротися, дякую тренерам. Команда підійшла в хорошій функціональній формі до Ігор. Чому зі стрільбою не можемо впоратися? У кожного свої причини. Але винні тільки ми самі. Ніхто ж за нас стріляти не буде. Не йде у мене "стойка" і все. Скільки варіантів перепробував - не розумію, що відбувається. У Антхольці, так і спочатку на зборі тут, у Ванкувері, все було нормально. Страху немає, але немає і впевненості", - сказав А.Дериземля, якого цитує "Спорт-Експрес в Україні".

Біатлоніст допустив, що можлива причина поганої стрільби в заміні прикладу гвинтівки. "Можливо, і насправді причина в тому, що ложе змінив. Роман Прима і Олександр Біланенко повернулися до старих. Я би також із задоволенням наслідував їхньому прикладу, так тільки повертатися мені ні до чого. Колишній приклад тріснув. І зараз, якщо не завершу кар'єру після цього сезону, знову доведеться ложе змінювати", - зазначив він.

Портал ЛІГА.net пропонує стежити за подіями турніру на спеціальному проекті Олімпіада-2010.

Огляд 9-го дня Олімпіади >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини