RU

Депутати хочуть посилити відповідальність за вигул барсів і корів

03.02.2011, 13:00

Верховна Рада України відклала питання посилення відповідальності за порушення порядку вигулу собак з тим, щоб передбачити також відповідальність за порушення порядку вигулу барсів, корів і коней тощо.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за проект змін до Кримінального і Кримінально-процесуального кодексів України щодо порушення порядку вигулу домашніх тварин (собак) N5126 у другому читанні проголосували 104 народні депутати з 226 необхідних.

Проектом пропонувалося посилити кримінальну відповідальність за порушення правил вигулу собак, якщо такі порушення призвели до тілесних пошкоджень або смерті потерпілого.

Після невдалого голосування народний депутат від БЮТ Володимир Бондаренко передбачив, що такий результат пов'язаний з тим, що проектом звужується сфера застосування закону. "Хто гуляє з барсом у Києві у парку, хтось з коровою, хтось з конем і так далі, тобто йдеться про те, що треба говорити про правила вигулу тварин без "домашніх" і без "собак" - тоді, можливо, по-іншому проголосують", - сказав він.

Після чого 340 народних депутатів підтримали пропозицію передати документ на повторне друге читання.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини