12.06.2018, 17:23

Денисова просить поліцію забезпечити безпеку Маршу рівності

Денисова просить поліцію забезпечити безпеку Маршу рівності - Фото
Людмила Денисова (фото - Андрій Гузденко/Ліга.net)

Омбудсмен звернулася в Нацполіцію Києва, щоб там вжили заходів і учасники Маршу були в безпеці

Реклама
Реклама

Обмудсмен Людмила Денисова звернулася до голови Національної поліції Сергія Князева через інформацію в соціальних мережах, що "радикально налаштовані громадяни" планують зірвати Марш рівності в Києві. Про це повідомляє прес-служба омбудсмена.

Денисова зазначила, що побоювання викликає не тільки інформація в соцмережах, але і прояви ксенофобії в ході Маршів рівності в різних містах в минулі роки.

Омбудсмен просить забезпечити безпеку учасників Маршу рівності.

Денисова також направила звернення меру Віталію Кличку з проханням вжити заходів для забезпечення права громадян на свободу вираження поглядів.

Денисова зазначила, що у держави є обов'язок забезпечити реалізацію прав людини на мирні зібрання, незалежно від того, що популярні або непопулярні у них погляди.

11 червня глава Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій закликав владу України не допустити проведення в Києві Маршу рівності (КиївПрайд), щоб не "накликати гнів Божий на українську землю".

Марш рівності пройде в Києві 17 червня.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама