RU

День Перемоги пройде без параду

04.05.2011, 09:40

Неювілейну, 66-ту річницю Перемоги, українці відзначать скромніше, ніж рік тому 65-ту. Параду військ і огляду техніки не буде. Про це газеті "Сегодня" повідомив співробітник департаменту Міноборони у зв'язках із ЗМІ Дмитро Гуцуляк.

Однак, за його словами, планується, що у містах-героях (Київ, Одеса, Севастополь, Керч), а також у Львові, Вінниці, Дніпропетровську і Чернігові буде урочисте проходження зведених батальйонів військ гарнізону і військових оркестрів. Також у всіх цих містах прогримлять святкові фейєрверки. Дата некругла, тому великий парад готують на 20-річчя Незалежності, пише видання.

Цього року найграндіозніша програма запланована на 9 травня у столиці. О 8:00 почнеться ритуал Пам'яті з покладенням квітів до пам'ятника героям-танкістам, пам'ятника генералу Ватутіну, війська якого звільнили Київ, до могили Невідомого солдата. О 10 годині по Хрещатику пройде хід із ветеранами, а через годину біля музею ВВВ промаршують духові оркестри і на Співочому полі почнеться концерт. Завершиться свято о 22:00 фейєрверк.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини