RU

"ДемАльянс": У СБУ визнали "співбесіди" з активістами

08.11.2010, 14:49
efe8293ff08ce10384900a1a10b903af.jpg

"ДемАльянс": У СБУ визнали "співбесіди" з активістами

У Службі безпеки України заявляють про законність зустрічей співробітників спецслужби з активістами "Демократичного альянсу". Про це йдеться в листі організації, який має ЛІГАБізнесІнформ.

У листі "Демократичного альянсу" представники СБУ стверджують, що всі зустрічі проходили "виключно на підставі, в рамках повноважень і передбаченим Конституцією і законами України чином".

У свою чергу в громадській організації заявили, що готові надавати будь-яку інформацію СБУ про свою діяльність на основі офіційних запитів.

У "Демократичному альянсі" також вимагають від СБУ припинити "радянську практику проведення неофіційних зустрічей і профілактичних бесід з метою тиску, залякування, впливу і втручання в функціонування об'єднань громадян".

Нагадаємо, раніше в СБУ заявили про неправдивість заяв "ДемАльянсу" і попередила про відповідальність за поширення помилкових повідомлень. В організації, в свою чергу, заявили про низку випадків співбесід з їх співробітниками.

"Демократичний альянс" - всеукраїнська молодіжна громадська організація, яка об'єднує молодь більшості регіонів України. Основною задачею організація визначила формування нової християнсько-демократичної, відповідальної, патріотично-орієнтованої суспільно-політичної еліти країни шляхом створення умов для розвитку, удосконалення і реалізації молоді.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини