RU

Декомунізація. Перейменування вулиць і міст схвалює третина українців

16.07.2020, 14:55
Декомунізація. Перейменування вулиць і міст схвалює третина українців - Фото
Ілюстративне фото (джерело - .facebook.com/gloriaclinic)

Тільки 30% українців схвально поставилися до перейменування вулиць і міст, названих на честь комуністичних діячів. Про це говорять  результати дослідження, проведеного Фондом "Демократичні інціативи" ім. І. Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Майже половина опитаних (44%) ставляться до перейменування негативно і ще приблизно 20% українців все одно.

Натисніть, щоб збільшити:

Результати опитування про перейменування вулиць і міст (dif.org.ua)

Більше прихильників нових назв вулиць і міст виявилося в західній частині країни: там "за" висловилися 44% респондентів, а "проти" - 30%. У той час як жителям півдня і сходу України перейменування не припали до душі.

Якщо брати до уваги вік, то молодь більш нейтрально поставилася до змін, ніж представники старшого покоління - 47% українців у віці 60-69 років і 56% населення старше 70 років сказали, що вони проти перейменування вулиць у зв'язку з декомунізацією в країні.

Дослідження проводилося в період 17-22 квітня на всій території України, крім тимчасово окупованих регіонів. В опитуванні взяли участь 2000 українців старших 18 років, воно проводилося за допомогою телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера. Статистична похибка становить не більше 2,2%.

Читайте також: Конституційний суд визнав конституційним закон про декомунізацію

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини