Де в Україні ввели воєнний стан: карта

27.11.2018, 17:46
Де в Україні ввели воєнний стан: карта - Фото
Фото: flickr Минобороны

Воєнний стан діє 30 днів

Воєнний стан в Україні ввели в 10 областях України та внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії, які межують з країною-агресором з РФ і Придністров'ям.

Ві діє протягом 30 днів - з 26 листопада по 26 грудня 2018 року.

Воєнний стан ввели в Вінницькій, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Херсонській областях.

Інфографіка: Олександр Шатов

"Там, де може бути завдано серйозного удару", - підкреслив президент Петро Порошенко.

Секретар РНБО Олександр Турчинов, представляючи вчора документ у Верховній Раді, зазначив, що в період дії воєнного стану можуть бути обмежені права і свободи громадян, але тільки там, де будуть йти бойові дії.

Турчинов зазначив, що такий інструмент необхідний для оперативної реакції у разі загрози загострення ситуації.

Він пояснив норму про обмеження права на освіту. "Якщо буде загроза дітям, будуть закриватися школи", - попередив секретар РНБО.

25 листопада 2018 року на південь від Кримського моста корабель ВМС РФ протаранив український буксир "Яни Капу", який з малими бронекатерами "Бердянськ" і "Нікополь" прямував з Одеси до Маріуполя. Окупанти не пропустили групу ВМС в Азовське море, а ввечері, коли та лягла на зворотний курс, атакували вогнем на поразку на виході з Керченської протоки приблизно в 25 км від узбережжя Криму. Поранено шестеро моряків.

Командування ВМС заздалегідь повідомляло про рейд групи в Маріуполь. РФ стверджує, що повідомлень не було, і напад пояснюють "захистом держкордону".

26 листопада за закон про затвердження указу президента про введення воєнного стану в Україні проголосували 276 депутатів.

Читайте також: Якщо введуть воєнний стан: що необхідно знати

27.11.2018, 16:45

Где в Украине ввели военное положение: карта

Где в Украине ввели военное положение: карта - Фото
Фото: flickr Минобороны

Военное положение действует 30 дней

Военное положение в Украине ввели в 10 областях Украины и внутренних водах Азово-Керченской акватории, которые граничат со страной-агрессором с РФ и Приднестровьем.

Оно действует на протяжении 30 дней – с 26 ноября по 26 декабря 2018 года.

Военное положение ввели в Винницкой, Луганской, Донецкой, Запорожской, Николаевской, Одесской, Сумской, Харьковской, Черниговской, Херсонской областях.<a href="http://www.liga.net/">Источник</a>
Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев