Де в Україні навчають фахівців із ШІ - повний список від Мінцифри

03.06.2020, 12:18
Де в Україні навчають фахівців із ШІ - повний список від Мінцифри - Фото
Ілюстрація: pixabay.com

З кожним роком в Україні зростає співтовариство інженерів штучного інтелекту

Міністерство цифрової трансформації України опублікувало каталог університетських освітніх програм із штучного інтелекту. Про це повідомляється на сайті міністерства.

Серед спеціальностей каталогу - аналіз даних, машинне навчання, комп'ютерний зір, розпізнавання образів, обробка природної мови. В майбутньому Мінцифра планує розвивати і доповнювати каталог.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

"Мінцифра готова виступати майданчиком та інтегратором для всіх, хто навчає новим цифровим професіям", - відзначили в міністерстві. Навчальні заклади можуть знайти за допомогою каталогу аналогічні програми, партнерів-роботодавців, меценатів і студентів.

"Світ настільки динамічно змінюється, що вже очевидно - величезна кількість професій може зникнути вже в найближчому майбутньому. Так що є сенс опановувати нові професії, пов'язані з новітніми технологіями. Саме такою сферою є штучний інтелект. Ринок розробки продуктів на основі штучного інтелекту стрімко розвивається в Україні. Зараз все більше постачальників пропонують різні рішення ШІ для бізнесу. З кожним роком в Україні зростає і спільнота інженерів штучного інтелекту", - сказали в міністерстві.

  • У травні міністерство цифрової трансформації винесло на громадське обговорення проект урядової концепції розвитку штучного інтелекту в Україні.
  • Раніше команда Kyiv Smart City опублікувала документ, який визначає політику і принципи впровадження технологій штучного інтелекту в Києві. За оцінками PwC, до 2030 року ШІ може принести світовій економіці $15,7 трлн, відзначили в Kyiv Smart City.
  • Microsoft звільнила 77 редакторів новин. Тепер їхню роботу виконує ШІ.

Читайте російською: Где в Украине обучают специалистов по ИИ - полный список от Минцифра

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить