RU

Де в Одесі можна купатися в морі: пояснюють медики

13.08.2019, 10:07
Де в Одесі можна купатися в морі: пояснюють медики - Фото
Фото: ЕРА

В Одесі на пляжах "Аркадія", "Отрада" і пляжах 10, 13, 16 станції Великого Фонтану морська вода не відповідає нормам. Про це повідомляє Одеський обласний лабораторний центр.

У зонах рекреації морського водокористування на пляжах Білгород-Дністровського, Татарбунарського, Овідіопольського, Лиманського районів та Одеси досліджені 92 проби морської води на санітарно-мікробіологічні показники і чотири проби на санітарно-хімічні показники.

"Не відповідають гігієнічним вимогам за санітарно-мікробіологічними показниками проби морської води, відібрані 6 серпня на пляжах 10, 13, 16 станцій Великого Фонтану, "Аркадія"  і "Отрада", - наголошується в повідомленні.

Про відхилення від норми на інших пляжах не повідомляється.

В Одеській області з 1 по 8 серпня також відібрали для аналізу 119 проб питної води на санітарно-мікробіологічні показники і 84 проби на санітарно-хімічні показники.

З них не відповідають вимогам за санітарно-мікробіологічними показниками 17 проб: М.Подільський, Ананьєв, Білгород-Дністровський район, с.Шабо, Біляївський район, село Вигода, Петровське, Овідіопольський район, село Грибівка, Дальник, смт Михайлівка.

За санітарно-хімічними показниками - чотири проби: Білгород-Дністровський район, с.Шабо, Біляївський район, сел Вигода, Арцизький район, село Теплиця, Виноградівка.

  • Одеська влада закликала тимчасово відмовитися від купання на всіх пляжах міста через сильні зливи, які пройшли 3-4 серпня.
Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини