RU

Де підробити під час кризи?

28.11.2008, 10:22

Масові звільнення по всій країні і затримки зарплат роблять свою справу. Українці починають панікувати, почувши про масові скорочення робочих місць і збільшення армії безробітних. При цьому багато хто для підстраховування, а хто й для забезпечення елементарного прожиткового мінімуму - намагаються знайти додаткові джерела прибутків.

Сьогодні знайти підробіток в Україні не так вже й складно - роботи, незважаючи на кризу, вистачає. Тим більше, що багато роботодавців погодяться взяти працівника, якому не треба оплачувати повний робочий день.

Тимчасовий підробіток

Тимчасові підробітки - ідеальний варіант для розв'язання матеріальних проблем на період пошуків грунтовного місця роботи. При цьому особливих умінь і навичок, які можна здобути, наприклад, тільки за роки навчання у виші, в цьому випадку не потрібно.

За словами експертів порталу rabota.ua, отримати додаткові гроші можна скрізь, навіть працюючи кур'єром або розклеюючи оголошення. Також непогано отримують промоутери, мережеві маркетологи, носії піци. Крім того, можна влаштується помічником до фахівця - це дозволить отримати досвід для подальшої кар'єри.

Повна версія матеріалу на BIZ.liga.net >>>

Читайте також:
ТОП-10 способів заробити під час свят
Криза в Україні і світі: хроніка >>>
Про ситуацію на ринку праці>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини