RU

Датагруп отримала кредит ЄБРР на купівлю і розвиток компанії Воля

19.04.2021, 11:20
Датагруп отримала кредит ЄБРР на купівлю і розвиток компанії Воля - Фото
Михайло Шелемба (фото: пресслужба Датагруп)

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надасть кредит на $65 млн у гривневому еквіваленті компанії Датагруп. Кредитні кошти будуть в першу чергу використані для придбання компанії Воля. Про це повідомляється в пресрелізі Датагруп.

У компанії відзначають, що залучені кошти дозволять створити потужніший і конкурентоспроможніший телекомунікаційний оператор.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

На сьогодні це найбільший кредит ЄБРР в українському секторі телекомунікацій, медіа та технологій.

Як зазначив гендиректор і акціонер Датагруп Михайло Шелемба, ці кошти будуть інвестовані в бізнес для підтримки його зростання і розвитку – придбання компанії Воля і повномасштабну модернізацію мережі.

Датагруп – оператор зв'язку для бізнесу та дому. Компанія надає послуги для бізнесу, включаючи побудову корпоративних мереж, інтернет-послуги та телебачення, доступ до банківських послуг, кібербезпеку і захист від DDoS-атак, послуги телефонії і аутсорсинг контакт-центрів, хмарні послуги та послуги дата-центру. Мажоритарний акціонер – інвестиційна компанія Horizon Capital.

Volia – національний провайдер телекомунікацій і контенту, який надає телекомунікаційні послуги: аналогове, цифрове, HD, 4K, а також інтерактивне телебачення, швидкісний доступ до інтернету.

"Це фінансування підтримує наші плани розвитку і дозволить зробити нашу мережу найсучаснішою на телекомунікаційному ринку України, підняти якість послуг на новий рівень і перевершити очікування споживачів в якості їх надійного партнера", – зазначив він.

В рамках співпраці з ЄБРР Датагруп також взяла на себе зобов'язання розширити свою програму стажувань і пропонувати більше можливостей для навчання та працевлаштування української молоді.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини