RU

ЄДАПС стверджує, що черг за паспортами вже немає

23.04.2012, 17:28
ЄДАПС стверджує, що черг за паспортами вже немає - Фото
1645528d68a6f9baf6fc238aa7131e79.jpg
Консорціум ЄДАПС заявляє, що, станом на 23 квітня повністю ліквідована черга на отримання паспортів громадянина України для виїзду за кордон - випущено 44030 закордонних паспортів.

"Коментарі різних чиновників, у тому числі керівника державного підприємства, не відповідають дійсності, і є спробою дестабілізувати обстановку й навмисне створити соціальну напругу", - йдеться в заяві ЄДАПС, текстом якого володіє ЛІГАБізнесІнформ.

Також повідомляється, що ЄДАПС спільно з Державною міграційною службою України, створив інформаційний портал http://www.center-person.com/ua/passport.php, де з 24 квітня кожен заявник (громадянин України) може простежити на якому етапі виготовлення знаходиться його проїзний документ, не розкриваючи ніякої конфіденційної персональної інформації.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в українських паспортних столах виникли затримки з видачею закордонних паспортів. Без проблем закордонний паспорт можна одержати тільки замовивши його терміново. А це 800 гривень - вдвічі дорожче ніж у звичайній черзі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини