ЄДАПС стверджує, що черг за паспортами вже немає

23.04.2012, 17:28
ЄДАПС стверджує, що черг за паспортами вже немає - Фото
1645528d68a6f9baf6fc238aa7131e79.jpg

Станом на 23 квітня повністю ліквідована черга на отримання паспортів громадянина України для виїзду за кордон

Консорціум ЄДАПС заявляє, що, станом на 23 квітня повністю ліквідована черга на отримання паспортів громадянина України для виїзду за кордон - випущено 44030 закордонних паспортів.

"Коментарі різних чиновників, у тому числі керівника державного підприємства, не відповідають дійсності, і є спробою дестабілізувати обстановку й навмисне створити соціальну напругу", - йдеться в заяві ЄДАПС, текстом якого володіє ЛІГАБізнесІнформ.

Також повідомляється, що ЄДАПС спільно з Державною міграційною службою України, створив інформаційний портал http://www.center-person.com/ua/passport.php, де з 24 квітня кожен заявник (громадянин України) може простежити на якому етапі виготовлення знаходиться його проїзний документ, не розкриваючи ніякої конфіденційної персональної інформації.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в українських паспортних столах виникли затримки з видачею закордонних паспортів. Без проблем закордонний паспорт можна одержати тільки замовивши його терміново. А це 800 гривень - вдвічі дорожче ніж у звичайній черзі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев