ДАІ зайнялася установкою розумних пішохідних переходів

ДАІ зайнялася установкою розумних пішохідних переходів - Фото
Источник фото: sai.gov.ua
16.05.2012, 11:31

Новинка з'явилася в селищі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району

Як повідомляє прес-служба ДАІ, з метою запобігання наїздів на пішоходів, з ініціативи Управління ДАІ Київської області в селищі Софіївська Борщагівка встановлений пішохідний перехід з додатковим інформаційним табло.

У ДАІ наголошують, що на цій заокругленій ділянці дороги часто відбуваються наїзди на пішоходів, оскільки транспорт тут рухається в дві смуги руху в кожному напрямку, а водії не завжди в змозі побачити вихід пішохода на проїжджу частину.

"Тепер ситуація зміниться. У випадку появи людини на пішохідному переході зверху на табло з'являється інформація "Увага! Пішохід ", що дозволить водієві вчасно зреагувати і зупинити транспортний засіб. Такий пішохідний перехід в Україні встановлений вперше. Водіям новинка припала до душі. Водії вважають таке нововведення дуже корисним, оскільки заздалегідь видно, що на дорозі знаходяться люди", - підкреслили у відомстві.

Нагадаємо, з початку поточного року на території Київської області зареєстровано 160 дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів, в яких 44 людини загинули і 123 - отримали травми.