RU

ДАІ взялася за водіїв, що не пропускають машини з мигалками

30.11.2012, 11:55
ДАІ взялася за водіїв, що не пропускають машини з мигалками - Фото
4ed30e9eac0c81a66db615dae86bdda0.jpg
Як повідомляє прес-служба ДАІ, Державтоінспекція почала проведення на українських дорогах операції під умовною назвою "Увага! Спецсигнал!" У період до 7 грудня ДАІ перевірить, як водії виконують вимоги Правил дорожнього руху в частині надання переваги в русі автомобілям з включеними спецсигналами.

В першу чергу профілактичні заходи проводитимуться в обласних центрах і містах з великими транспортними потоками. "Адже саме тут, через те, що водії авто в порушення всіх вимог не пропускають транспортні засоби з увімкненими проблисковими маячками, оперативні служби часто не можуть вчасно дістатися до місця призначення, що призводить до негативних наслідків", - наголошують у ДАІ.

Згідно із законодавством України, право на перевагу в русі мають автомобілі з увімкненими спеціальними сигналами швидкої медичної допомоги, аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, міліції, військової автомобільної інспекції, служби інкасації тощо.

Нагадаємо, машини зі спецсигналами також їздять у кортежі президента, прем'єра та голови Верховної Ради. Для безперешкодного проїзду цих персон часто перекривається рух по шляху їх проходження, що ускладнює проїзд, в тому числі автомобілям швидкої медичної допомоги, аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони і т.д.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини