RU

ДАІ вирішила засікати порушників на ходу

28.11.2011, 14:30
ДАІ вирішила засікати порушників на ходу - Фото
Фото: ЕРА
Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі ДАІ, незважаючи на позитивну динаміку зменшення кількості ДТП ситуація на дорогах України все ще залишається складною. За 10 місяців 2011 року в аваріях загинули 3670 людей і більше 30 тисяч отримали травми. Найбільша кількість дорожньо-транспортних пригод, які призводять до трагічних наслідків, трапляються саме через перевищення водіями безпечної швидкості руху. Більшість таких аварій відбуваються на заміських дорогах.

У ДАІ відзначають, що автоаварії, які відбуваються через порушення швидкісного режиму, характеризуються, як правило, тяжкими наслідками - значною кількістю травмованих та загиблих людей.

Для контролю швидкісного режиму працівники ДАІ застосовують відповідні технічні засоби, використання яких дозволено наказом МВС України від 27.03.2009 року N33. Сьогодні Державтоінспекція віддає перевагу контролю швидкості в режимі патрулювання. Якщо в стаціонарному режимі вимірювач швидкості нерухомий і перебуває в одному місці, то в патрульному режимі фіксація перевищення швидкості здійснюється під час руху службового автомобіля в потоці автотранспорту.

У цьому випадку вимірювач встановлюється в автомобілі на панелі приладів на спеціальному кронштейні. Якщо під час руху патрульного автомобіля прилад фіксує перевищення швидкості, працівники ДАІ зупиняють правопорушника і вживають заходів адміністративного впливу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини