RU

ДАІ: У Закарпатській області 97% доріг покриті ямами

29.03.2013, 13:10
ДАІ: У Закарпатській області 97% доріг покриті ямами - Фото
Фото: sai.gov.ua
Як повідомляє прес-служба ДАІ, виконуючий обов'язки начальника відділу по організації дорожнього руху Управління ДАІ Закарпатської області Олександр Ковальчук заявив, що 97% доріг Закарпаття покриті ямами.

За його словами, загальна протяжність доріг в Закарпатській області становить 3347 кілометрів, з яких 661 км. потребує капітального ремонту. "Асфальтове покриття не витримує різкого перепаду температур у зимовий період і знищується, утворюються ями. Через ускладнення руху транспортних засобів, нерідко відбуваються аварії. За останній час працівники ДАІ зафіксували в області чотири випадки, коли через незадовільний стан доріг відбувалися ДТП" , - розповіли у відомстві.

Державтоінспекція області заявляє, що вже неодноразово зверталася до керівників дорожньо-комунальних організацій, органів місцевого самоврядування щодо прискорення та поліпшення роботи з ліквідації ям на дорогах. "У такій ситуації нарікання учасників дорожнього руху, що дороги у вкрай незадовільному стані цілком справедливі", - розповіли в ДАІ.

За порушення чинного законодавства у сфері утримання доріг працівники ДАІ області склали 46 адміністративних протоколів, у тому числі на посадових осіб дорожніх організацій. У Державтоінспекції розповіли, що за незадовільне утримання вулично-дорожньої мережі та порушення чинного законодавства у сфері безпеки дорожнього руху на посадову особу складається адміністративний протокол, по якому передбачений штраф у розмірі до 1200 гривень.

У випадках, коли стан дорожнього полотна стало причиною або посилило наслідки ДТП, ДАІ складає адміністративний протокол і направляє його до суду для прийняття рішення про притягнення відповідної посадової особи до відповідальності.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини