RU

Даішники ловитимуть порушників на ходу з середини грудня

30.11.2011, 10:31
Даішники ловитимуть порушників на ходу з середини грудня - Фото
100a5d72eaf8bd09f79cd660ebd9010e.jpg
Нововведення полягає в тому, що даішники будуть ловити водіїв-порушників прямо на ходу. Тобто виявляти порушників, перебуваючи в русі в потоці машин. Для цього патрульні авто обладнають спеціальними приладами, що фіксують перевищення швидкості, - пише газета Сегодня.

Фіксувати порушення будуть за допомогою вже знайомих автолюбителям пристроїв ВІЗИР. Їх встановлять прямо на панелі приладів. Такі патрулі повинні з'явитися на дорогах уже 15 грудня. Новий спосіб вилову порушників у ДАІ пояснюють тим, що з літа патрулям заборонено стояти на трасах державного значення (крім стаціонарних постів), а безпеку на дорогах контролювати якось треба, от і вирішили робити це в русі, мовляв, прилад дозволяє.

Всього ж на дороги вийде близько 350 таких автомобілів ДАІ. Принцип роботи такий: щойно лихач потрапить в поле дії приладу, працівники ДАІ повинні будуть обігнати або зрівнятися з порушником, подати світловий або звуковий сигнал, щоб той зупинився на узбіччі. Якщо водій не відреагує, даішники по гучномовцю назвуть номер авто і попросять власника зупинитися. Тоді інспектори складуть протокол про порушення. За словами даїшників, прилад розпізнає, де швидкість авто, в якому він знаходиться, а де - іншого автомобіля.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини