ДАІ розповіла, що буде, якщо не оплачувати штрафи

ДАІ розповіла, що буде, якщо не оплачувати штрафи - Фото
Источник фото: sai.gov.ua
05.02.2013, 13:05

Порушник, який протягом 15 днів не сплатить рахунок, може отримати подвоєний штраф або позбутися майна

Як повідомляє прес-служба ДАІ, у відомстві нагадують, що згідно з ст.307 Кодексу України про адміністративні правопорушення, штраф за порушення ПДР повинен бути сплачений порушником не пізніше 15 днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження - не пізніше, ніж через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.

У Державтоінспекції розповіли, що у разі несплати правопорушником штрафу у строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.

У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу, а також витрати на облік зазначених правопорушень.

З метою сплати  штрафу необхідно звернутися в будь-яку установу банку України. При цьому необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу, індивідуальний ідентифікаційний номер платника податків та примірник протоколу про адміністративне правопорушення.
Популярне