RU

ДАІ розповіла, що буде, якщо не оплачувати штрафи

05.02.2013, 13:05
ДАІ розповіла, що буде, якщо не оплачувати штрафи - Фото
Фото: sai.gov.ua
Як повідомляє прес-служба ДАІ, у відомстві нагадують, що згідно з ст.307 Кодексу України про адміністративні правопорушення, штраф за порушення ПДР повинен бути сплачений порушником не пізніше 15 днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження - не пізніше, ніж через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.

У Державтоінспекції розповіли, що у разі несплати правопорушником штрафу у строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.

У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу, а також витрати на облік зазначених правопорушень.

З метою сплати  штрафу необхідно звернутися в будь-яку установу банку України. При цьому необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу, індивідуальний ідентифікаційний номер платника податків та примірник протоколу про адміністративне правопорушення.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини