RU

ДАІ пропонує позначити старих за кермом спецзнаками

19.07.2012, 11:37
ДАІ пропонує позначити старих за кермом спецзнаками - Фото
Фото: gai.dp.ua
На сайті УДАІ Дніпропетровської області з'явилися дев'ять ескізів знака "За кермом літній водій". Правоохоронці до 1 вересня проводять конкурс на кращий ескіз цього попередження, - передає газета Сегодня.

Ввести в обіг знак, на зразок "каблучка", який наклеюють на свої авто жінки, запропонував дніпропетровський 72-річний автолюбитель Микола Бойченко. "Було б непогано, щоб на літніх водіїв (за 60 років), у яких в силу віку ослаблені зір, реакція, слух, інші учасники дорожнього руху звертали більше уваги", - каже чоловік.

Місцеві автолюбителі підтримують ідею пенсіонера. "Я якось був свідком того, як майже 80-річний водій виконував маневр і в результаті два мікроавтобуси опинилися в кюветі. Добре, що вони були без пасажирів. Тому наклейка, яка попереджає, не завадить", - говорить городянин Андрій Кіль.

Дніпропетровські художники з ентузіазмом почали пропонувати можливі варіанти попередження. Але поки ескізи не вражають різноманітністю і влучністю - на знаках зображують в основному тростину, на яку старики спираються під час ходьби, а то і зовсім кістляві зморшкуваті пальці, що стискають кермо. Один з найдивніших малюнків - автомобіль, що мчить по розділовій смузі на тлі променевого сонечка. "Всі варіанти ми відправимо в НДІ безпеки руху, - відзначили в прес-службі облДАІ. - Навіть якщо їх не затвердять, сподіваємося, що їх розтиражують продавці автонаклейок".

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

8.jpg

9.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

Фото: gai.dp.ua

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини