RU

ДАІ: Порушників ловитимуть в несподіваних місцях

09.12.2011, 11:19
ДАІ: Порушників ловитимуть в несподіваних місцях - Фото
Фото: sai.gov.ua
Як повідомляє прес-служба ДАІ, для цього в патрульних машинах буде встановлено прилад для вимірювання швидкості "Візир". Він дозволяє визначити порушника в русі - прилад визначає швидкість як патрульного автомобіля, так і машини порушника.

У Державтоінспекції впевнені, що такий метод принесе позитивний ефект. Адже водії, за словами інспекторів, в основному порушують швидкісний режим на ділянках доріг поза стаціонарними постами ДАІ, де їх ніхто не контролює. "А тепер, оскільки водії не будуть знати точно, коли і на яких ділянках дороги їх порушення фіксуватимуть, автолюбителям доведеться більш відповідально поставитися до вимог Правил дорожнього руху", - наголошують у ДАІ.

Нагадаємо, повномасштабна робота патрулів ДАІ з застосуванням пристроїв "Візир" в режимі патрулювання розпочнеться вже 15 грудня. Новий спосіб вилову порушників у ДАІ пояснюють тим, що з літа патрулям заборонено стояти на трасах державного значення (крім стаціонарних постів).

Загалом на дороги вийде близько 350 таких автомобілів ДАІ. Принцип роботи такий: щойно лихач потрапить в поле дії приладу, працівники ДАІ повинні будуть обігнати або зрівнятися з порушником, подати світловий або звуковий сигнал, щоб той зупинився на узбіччі. Якщо водій не відреагує, даішники по гучномовцю назвуть номер авто і попросять власника зупинитися. Тоді інспектори складуть протокол про порушення. За словами даїшників, прилад розпізнає, де швидкість авто, в якому він знаходиться, а де - іншого автомобіля.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини