ДАІ планує застосовувати алколазер, що розпізнає п'яних водіїв

ДАІ планує застосовувати алколазер, що розпізнає п
2faa8cdcd0a5f8215e1d66c46924ecd4.jpg
01.10.2012, 16:44

Спеціальний прилад уловлює алкоголь в салоні автомобіля на відстані 300 метрів

ДАІ планує випробувати прилад російського виробництва, який дозволяє виявляти на дорозі нетверезих водіїв за кермом автомобілів на відстані декількох сотень метрів. Про це сьогодні на брифінгу в Києві повідомив тимчасово виконуючий обов'язки начальника Управління ДАІ МВС України Володимир Резніков, - передає УНІАН.

"У наших колег з Росії є такий спеціальний технічний прилад, що має назву "Бутон", який на відстані приблизно 300 метрів сигналізує співробітникам ДАІ про те, що в салоні автомобіля, який наближається або у водія, або у пасажира є ознаки алкогольного сп'яніння", - сказав він.

При цьому Резніков зазначив, що протягом двох тижнів має намір доповісти міністру внутрішніх справ Віталію Захарченку про досвід використання в Росії цього приладу, після чого, швидше за все, буде прийнято рішення про його експериментальне використання в Україні.

В залежності від результатів випробування і проходження сертифікації в Україні цей прилад буде придбано і передано на використання інспекторам ДАІ, - додав Резніков.