RU

ДАІ назвала області України, які непідготовлені до зими

06.11.2013, 15:48
ДАІ назвала області України, які непідготовлені до зими - Фото
Фото: kievcity.gov.ua
Державна автомобільна інспекція оприлюднила список регіонів, які найменш підготовлені до зимового періоду. Станом на кінець жовтня найбільш критична ситуація склалася в Криму, Івано-Франківській, Рівненській, Тернопільській та Хмельницькій областях.

Як повідомляє прес-служба ДАІ, у Волинській, Дніпропетровській, Закарпатській, Полтавській, Сумській, Херсонській, Хмельницькій та Чернівецькій областях у райавтодорів взагалі був відсутній необхідний 10-денний запас паливно-мастильних матеріалів. У Криму, Миколаївській, Тернопільській та Чернігівській областях цей запас становив менше 10 % від необхідної кількості. Крім того, дорожні підприємства зазначених регіонів не мають достатньої кількості переносних огороджень і необхідних дорожніх знаків для тимчасового обмеження руху у разі ускладнення погодних умов.

За інформацією відомства, комунальні організації до зимового утримання вулиць населених пунктів підготувалися ще гірше. На кінець жовтня в робочому стані знаходилося близько половини наявної снігоочисної та розподільної техніки. Запаси палива становили 27% від необхідної кількості, було заготовлено тільки 39% протиожеледних і 42 % фрикційних матеріалів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини