RU

ДАІ масово забирає автомобілі у боржників

19.02.2013, 12:40
ДАІ масово забирає автомобілі у боржників - Фото
Фото: sai.gov.ua
Як повідомляє прес-служба ДАІ, співробітники підрозділів столичної Державтоінспекції активно затримують транспортні засоби, які знаходяться в арешті та розшукуються державною виконавчою службою.

У Державтоінспекції нагадують, що працівники ДАІ мають право зупиняти і ставити машини на спецмайданчик, якщо їх власники мають заборгованість, підтверджену судом. Серед підстав для затримання машини інспекторами, можуть бути несплата аліментів, наявність штрафів за порушення ПДР і т.д. У разі виявлення боржника, у нього тимчасово вилучається транспортний засіб і машина ставиться на спецмайданчик. Щоб повернути автомобіль водіям необхідно погасити заборгованість.

"Один з таких випадків нещодавно стався в Подільському районі. О 4:00 ранку, інспектори ДАІ зупинили автомобіль Audi В4 під управлінням 20-річного водія. В ході перевірки було з'ясовано, що він не сплатив штрафи за порушення Правил дорожнього руху. А їх вже накопичилося сім. У зв'язку з цим автомобіль і розшукувався державною виконавчою службою Миколаївської області ", - розповіли у відомстві.

Столична Державтоінспекція радить водіям дотримуватися правил дорожнього руху, а у разі порушення - не затягувати з оплатою штрафу. Штраф має бути сплачений не пізніше, як через п'ятнадцять днів з дня вручення постанови порушнику про накладення штрафу.

Щоб оплати штраф необхідно звернутися в будь-яку установу банку України. При цьому необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу, індивідуальний ідентифікаційний номер платника податків, а також примірник протоколу про адміністративне правопорушення.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини