RU

ДАІ: Комунальники не готові до зими, на дорогах ями ще з весни

24.10.2013, 11:14
ДАІ: Комунальники не готові до зими, на дорогах ями ще з весни - Фото
Фото: sai.gov.ua
Як повідомляє прес-служба ДАІ, з 1 по 20 жовтня в Україні проводився осінній комісійний огляд вулично-дорожньої мережі. Попередні висновки невтішні: дорожньо-комунальні організації практично не готові до роботи в зимовий період.

За даними Державтоінспекції, у комунальників відсутня необхідна кількість сучасної снігоприбиральної техніки, а більшість наявної знаходиться в непридатному стані. "Вкрай повільними темпами йде заготівля достатньої кількості протиожеледних матеріалів (піщано-соляних сумішей), а також відсутній необхідний запас паливно-мастильних матеріалів", - підкреслили у відомстві.

Також у ДАІ стурбовані наявністю ям на проїжджій частині автомобільних доріг і вулиць, більшість з яких утворилися ще на початку весни. "З причини того, що дорожньо-комунальними організаціями протягом будівельного сезону роботи з ліквідації ям виконувалися дуже повільними темпами, на сьогодні їх загальна площа становить майже 2 млн. квадратних метрів", - резюмували в Державтоінспекції.

На усунення недоліків, виявлених під час контрольних перевірок, посадовим особам дорожніх організацій вручено 843 обов'язкових до виконання приписів Державтоінспекції, більшість з яких на сьогоднішній день не виконано.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини