RU

ДАІ готується "стріляти радаром у спину"

21.01.2013, 10:26
ДАІ готується
d001bce7593da9a9a084575d73ad8ce2.jpg
Начальник ДАІ МВС України Валерій Лозовий каже, що в 2013 році українських автолюбителів чекає багато змін у Правилах дорожнього руху, - передає Комсомольська правда в Україні.

"У минулому році ми обладнали 54 патрульних авто відеореєстратора. І оснащення наших машин продовжиться. Вже закінчено тестування комплексів "Гарпун". Вони дозволяють міряти швидкість на видаленні від поста ДАІ. Таким чином, вже в першому півріччі хочемо повністю відмовитися від приладів без відеофіксації, таких як "Іскра" і т.д.", - розповів головний даівець.

Також, за його словами, незабаром водіїв чекає обов'язкова зміна гуми в залежності від сезону. "Водії вже починають обурюватися, чому їх змушують купувати зимову гуму. Але скажемо по-іншому: чому інші водії повинні страждати? Якщо хтось не бажає міняти літню гуму на зимову, будь добрий - не виїжджай. Ніхто ж не змушує виїжджати взимку" , - підкреслив Лозовий.

Зміни можуть торкнутися і швидкісного режиму в містах. "Чомусь наші водії впевнені: допустима швидкість в містах 80 км/год. Але немає такого. У місті можна їхати 60 км/год Просто ця вилка в 20 км/год поки потрапляє в розряд "Інші порушення". Але це поки. Європа переходить на 50 і навіть 40 км/год в місті. Вчені підрахували: при такій швидкості пропускну здатність доріг збільшується. При великій швидкості водії збільшують дистанцію між машинами. Виходить, якщо перші їдуть 80 км/год, то вже через 40-50 авто водії тащаться як черепахи", - відзначив начальник ДАІ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини