RU

ДАІ глобально взялася за пішоходів

07.05.2013, 10:35
ДАІ глобально взялася за пішоходів - Фото
e14c90422d8c5e1aa38d579d7ac80884.jpg
Як повідомляє прес-служба ДАІ, з 6 по 12 травня за рішенням ООН у світі проходить Другий глобальний тиждень безпеки. Даний захід спрямований на привернення уваги суспільства до необхідності забезпечення безпеки руху пішоходів. В Україні, в рамках глобального тижня, також заплановано ряд заходів, спрямованих на захист цієї категорії учасників дорожнього руху.

Зокрема, цього тижня на території держави проводяться профілактичні заходи під умовною назвою "Пішохід". Інспектори ДАІ приділяють пильну увагу пішоходам-порушникам, а також проводять бесіди з водіями, які не надають переваги в русі пішоходам.

Ще одна профілактична акція "Мотоцикліст" покликана нагадати водіям мототранспорту про безумовне дотримання ними Правил дорожнього руху. "Деякі власники двоколісної техніки, сідаючи за кермо, на жаль, нехтують елементарними правилами дорожньої безпеки - перевищують швидкість, не дотримуються рядності, виїжджають на зустрічну смугу, не пропускають пішоходів. Тому необхідно, щоб водії мототранспорту розуміли - вони є учасниками дорожнього руху, і мають як права, так і обов'язки", - підкреслили в ДАІ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини